Segítségnyújtás az év elejétől

2021. máj. 01.

csomagosztas5

Rendvédelem melletti adakozás

 Egyesületünk a rendszeres járőrözések ellátása mellett nagy hangsúlyt fordít a szolgálatok idején tapasztalt nehéz sorsú emberek megsegítésére is. Teszi ezt önálló szervezetként, illetve a Debreceni Karitatív Testület tagjaként is.

Januárban tagjaink újabb 15 helyen tudtak segíteni tartós élelmiszerrel, és még tűzifát is hordtak. Tehettük ezt azon jószívű polgárok jóvoltából, akik a Tesco áruházakban lévő gyűjtő pontokon, adományt helyeztek el.

Február és márciusban szintén több helyre tudott Egyesületünk tartós élelmiszert adni.

Március közepén a Debreceni Karitatív Testület önkénteseivel  tagjaink a Megyei Élelmiszermentő Egyesület által felajánlott péksüteményeinek szortírozásában, csomagolásában és eljuttatásában közösen segédkezett.

Továbbra is azon dolgozunk, hogy még több embernek segíthessünk.

További képek megtalálhatók a Galériában.

Bora Beatrix